O nas

Hartmann Crew Consultants to jedna z wiodących Agencji Crewingowych w Polsce. Jesteśmy członkiem Grupy Hartmann i jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce, oferującym usługi doradztwa kadrowego w naszych biurach w Gdyni i Szczecinie.


Firma Hartmann Crew Consultants powstała 1 marca 2011 roku jako spółka joint venture pomiędzy renomowanymi agencjami załogowymi Teamwork (założona w 1999 r.) i Hartmann Offshore Crewing (założona w 2008 r.). Naszymi klientami są armatorzy należący do Grupy Hartmann; zatrudniają w swoich flotach ponad 1000 polskich marynarzy.

Hartmann Crew Consultants oferuje pełny pakiet usług związanych z załogą: rekrutacja załogi, indywidualna ocena marynarzy, doradztwo zawodowe, organizacja szkoleń, a także regularne oceny rynkowe dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszego dobrego kontaktu z marynarzami, dla których świadczymy usługi. Osiągamy to dzięki ciężkiej pracy, pozytywnemu myśleniu i mieszance doświadczeń naszej kadry: począwszy od byłych marynarzy, poprzez socjologów, absolwentów transportu morskiego, aż po prawników morskich.

Nasze motto brzmi: „Twoja kariera jest naszą misją”.

Nasze kierownictwo
40+
lat doświadczenia
20
nowe statki w budowie, które mają zostać dostarczone
>150
statki w naszej flocie, m.in. gazowce lub masowce
>1500
zatrudnionych pracowników

Nasze standardy

Wiodący dostawca niezawodnych kadr morskich
Zaufanie
Transparentność
Odpowiedzialność